›  Aktualności       ›  Firma       ›  Kontakt       ›  Mapa serwisu
  
Informacja telefoniczna:
z telefonów stacjonarnych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
z telefonów komórkowych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
Newsletter
Nowości, zmiany w rozkładzie, promocje.
   

Forum - wyraź swoja opinię

FORUM
Autor Post Data postu
Heh
Odwrót Ślesina
Witam, ostatnio spotkałem się z niejasną sytuacją. Pan kierowca co jechał kursem 21.02.2011r. Konin-Sompolno, przez Licheń-Ślesin chyba pomylił drogi. Jeżdze tym kursem prawie codziennie. Na światłach w Ślesinie kierowcy jeżdzą w lewo, i jadą koło młyna i stają na przystanku od strony strazy pożarnej. Lecz teraz ten wyzej wymieniony kierowca na światłach przejechał prosto, więc zatrzymał się na przystanku który nie jest od strony straży. Ekhm... drobna poprawka, on sie wcale nie zatrzymał, tylko przejechał dalej, zauwazylem ze po przeciwnej stronie, tam od strony strazy stoja osoby ktore znam z widzenia, i jezdza do Sompolna zawsze, no i oni niewiedzieli ze autobus przyjedzie od tamtej strony i styli jak wryci, gdy autobus byl juz kolo mlyna. Prosze o wyeliminowanie takich typu zdarzen.
 
2011-02-21 17:40:32
pasażerka

Witam!
Jestem okropnie zbulwersowana postawą niektórych kierowców .Chodzi mi o kurs autobusu Konin przez Licheń do Sompolna. Zdarzenie miało miejsce 16 lutego br. Kierowca autobusu nie zatrzymał się na przystanku w Ślesinie. Doskonale zapamiętałam twarz tego człowieka. Dzisiaj wsiadając w Sompolnie spotkałam tego samego kierowcę i grzecznie zapytałam dlaczego wspomnianego dnia nie podjechał na przystanek w Ślesinie.Sprzedał mi bilet nic nie odpowiadając. Kiedy zadałam pytanie ponownie, bezczelnie odpowiedział, że jak sobie przypomni to mi powie. Szczerze mówiąc liczyłam na słowo przepraszam ((stałam na przystanku sama, ale byłam doskonale widoczna ).Niestety pan bezczelnie stwierdził , że on wtedy nie jechał.
Chyba nie jest trudno zidentyfikować osobnika , który danego dnia miał taki kurs kurs? Nadmienię jeszcze że owego dnia było koszmarne wiatrzysko i bardzo zimno. Czekając na następny autobus bardzo zmarzłam,do dziś biorę antybiotyki i jeżdżę do pracy.
 
2011-02-24 08:10:12
P
kierowca
Ja wtedy naprawdę nie jechałem. To był inny kierowca.
 
2011-03-26 20:29:08

Wyświetlono posty od 1 do 3 z 3

Przewozy pasażerskie         Wynajem autobusów         Ośrodek szkolenia kierowców         Serwis usługi motoryzacyjne         Pozostała oferta         Aktualności         Firma         Kontakt
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
62-510 Konin  |  ul. Zakładowa 4  |  tel. +48 63 242 20 11  |  fax. +48 63 / 242 40 82
E-mail: sekretariat@pkskonin.pl  |  Internet: www.pkskonin.pl
Biuletyn Informacji Publicznej PKS Konin S.A.