›  Aktualności       ›  Firma       ›  Kontakt       ›  Mapa serwisu
  
Informacja telefoniczna:
z telefonów stacjonarnych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
z telefonów komórkowych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
Newsletter
Nowości, zmiany w rozkładzie, promocje.
   

Forum - wyraź swoja opinię

FORUM
Autor Post Data postu
Zdenerwowany pasażer
Smoleniec - Zagórów, Zagórów - Smoleniec
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak widać od nowego roku szkolnego ta linia o 7:05 i z powrotem o 14:40 ma tzn. " opiekuna " dla gimnazjum. Nie wiem kto temu PANU dał tą pracę ale ten pomysł jest jedną wielką pomyłką. Otóż owy Pan Opiekun wprowadza w autobusie jeden wielki zamęt. Jeżdżę tą linią już 5 rok i jest ona moją ulubioną. W autobusie bowiem zawsze jest kulturalnie i spokojnie oraz wielki plusem jest w nim pan kierowca, który zawsze służy pomocą nam starszym jak i młodszym dzieciom oraz zawsze wita nas na dzień dobry szczerym uśmiechem. Wszystko jednak zmieniło się od poniedziałku 1 września w autobusie nie ma już spokoju tylko słychać wiecznie wydzierającego się Pana opiekuna, któremu wiecznie coś nie pasuje i który biega ze swoją listą zapisując uczniów gimnazjum wiecznie się w niej gubi więc oprócz hałasu i chaosu utrudnia nam także dojazd do szkół, ponieważ mamy przez niego opóźnienia. My uczniowie czas w autobusie chcemy wykorzystać jak najlepiej jedyni powtarzają sobie coś na sprawdzian, douczają się na lepszą ocenę, rozmawiają spokojnie ze znajomymi, których mają okazję widzieć tylko w autobusie lub duża część wykorzystuje tą ciszę i ucina sobie drzemkę. Od 1 września nie mamy już tego komfortu przez Pana opiekuna i jedziemy wyłącznie zdenerwowani i zestresowani do szkół. Chyba nie tak powinna wyglądać rola tego Pana, który całkiem sobie nie radzi.
MY UCZNIOWIE bardzo prosimy bowiem o zmianę opiekuna o bardziej opanowanego oraz zorganizowanego lub całkowitą likwidację jakichkolwiek opiekunów dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, gdyż jesteśmy na tyle rozważni i jak na swój wiek dorośli, że ze spokojem tak jak wcześniej będziemy dbać o swoje bezpieczne dotarcie do szkoły oraz do domu i będziemy radzić sobie bez niego. MAMY WIĘC WIELKĄ NADZIEJĘ, ŻE PKS KONIN ORAZ SZKOŁA GIMNAZJALNA POMOŻE NAM W TEJ SPRAWIE.
Z poważaniem wierny pasażer autobusu. :)
 
2014-09-03 17:48:44

Wyświetlono posty od 1 do 1 z 1

Przewozy pasażerskie         Wynajem autobusów         Ośrodek szkolenia kierowców         Serwis usługi motoryzacyjne         Pozostała oferta         Aktualności         Firma         Kontakt
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
62-510 Konin  |  ul. Zakładowa 4  |  tel. +48 63 242 20 11  |  fax. +48 63 / 242 40 82
E-mail: sekretariat@pkskonin.pl  |  Internet: www.pkskonin.pl
Biuletyn Informacji Publicznej PKS Konin S.A.