›  Aktualności       ›  Firma       ›  Kontakt       ›  Mapa serwisu
  
Informacja telefoniczna:
z telefonów stacjonarnych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
z telefonów komórkowych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
Newsletter
Nowości, zmiany w rozkładzie, promocje.
   

Forum - wyraź swoja opinię

FORUM
Autor Post Data postu
X
exDA - DK
Witam.
Czy jest możliwość wydłużenia wszystkich przyjeżdżających kursów z gmin z południa powiatu koninskiego (tj. Zagorów, Rzgów, Grodziec, Rychwał, Koło) które kończą kurs na przystanku Waj Tarejwy do dworca kolejowego PKP? Większość autobusów które kończą kursy na tymże przystanku i tak jedzie na Nowy Konin do bazy lub na PKP. To samo tyczy się w relacji DK - exDA. Autobusy które jadą do w/w gmin tylko ze Starego Konina i tak przyjeżdżają z Nowego Konina puste i rozpoczynają kurs. Takich kursów które zaczynają tylko ze Starego Konina jest tylko 16.
Część kursów z gmin które leżą na północ też kończy/rozpoczyna z dworca kolejowego, a cześć z autobusowego. Kiedyś wszystkie kursy zaczynały i kończyły na byłym dworcu autobusowym.
Wiem, że dworzec autobusowy w Starym Koninie stracił na znaczeniu (de facto już nie istnieje) i pozostał Dworzec Kolejowy. Z związku z tym należałoby uporządkować kursy tak aby zaczynały, przejeżdżały i kończyły na dworcu PKP. Teraz tam jest centrum komunikacyjne Konina.
Na internetowej tabliczce przystankowej Konin, węzeł przesiadkowy są kursy do Konina DK. Jednak na przystankach po starym dworcu nie ma ich w rozkładach. Te kursy odjeżdżają z przystanku Wał Tarejwy, ale tam nie ma żadnej tabliczki.
Pamiętam kilka lat temu, jak PKS promował swoje kursy pomiędzy tymi dwoma dworcami na specjalnych tablicach, gdzie były wypisane kursy w dni robocze, w sobotę i w niedziele i święta. Kursy były po 1 zł, poźniej ( aż do dziś) 1,50 zł. Kiedyś była promowana strefa zero i istnieje do dziś (?). Może warto zreaktywować te promocje tych kursów?
Pozdrawiam.
 
2018-06-19 12:07:03

Wyświetlono posty od 1 do 1 z 1

Przewozy pasażerskie         Wynajem autobusów         Ośrodek szkolenia kierowców         Serwis usługi motoryzacyjne         Pozostała oferta         Aktualności         Firma         Kontakt
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
62-510 Konin  |  ul. Zakładowa 4  |  tel. +48 63 242 20 11  |  fax. +48 63 / 242 40 82
E-mail: sekretariat@pkskonin.pl  |  Internet: www.pkskonin.pl
Biuletyn Informacji Publicznej PKS Konin S.A.