›  Aktualności       ›  Firma       ›  Kontakt       ›  Mapa serwisu
  
Informacja telefoniczna:
z telefonów stacjonarnych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
z telefonów komórkowych: 0 703 403 313
(koszt 2.56 zł/min. z VAT)
Newsletter
Nowości, zmiany w rozkładzie, promocje.
   
Ośrodek szkolenia kierowców  
 
Oferta dla kursantów  
 
Wyszukiwarka połączeń
Z:
Do:

Opinie naszych klientów

Egzamin zdany dopiero po wykupieniu jazd w OSK PKS'u - wielkie dzięki. 2 razy ośrodek, w którym zaczynałam naukę mi szczęścia nie przyniósł a wystarczyło dwie godziny i egzamin zdany :). Polecam

Marta


Zdałem za pierwszym razem, z resztą nie było innej możliwości :P - bardzo dobre przygotowanie do egzaminu pod każdym względem, żadnego stresu. Bez wątpienia najlepszy kurs nauki jazdy, ponieważ nie tylko technika jazdy się liczy. Podziękowania dla całego zespołu Nauki jazdy PKS Konin za miłą atmosferę no i PRAWO JAZDY.

Michał z Turku


Bardzo dobra szkoła, zdałem prawko za pierwszym razem. Gdyby nie Wy nie sądzę by mi się to powiodło. Polecam wszystkim ;)

Mylo


A ja polecam tą szkółkę, wybrałam ją dlatego że duużo znajomych bardzo ją chwalilo i ja także jestem bardzoo zadowolona. Pozdrowienia dla całej ekipy :* ;)))) jak prawko to tylko z pks konin :)

Narw Anna


Pierwszy moj kurs robiłam 7 lat temu w Gdansku, i wtedy nie nauczyłam sie jeździć ani trochę. Teraz wzięłam godziny w PKS Konin i w zeszłym tygodniu zdałam za drugim podejściem. Czy umiem jeździć, to życie pokaże, ale mam wrażenie, że naprawdę czegoś się nauczyłam. Polecam wszystkim takich instruktorów!!

Trocka


W pksie miałem tylko jazdy dodatkowe (10 godzin), ale żałuję, że nie zdecydowałem się na cały kurs. Dziękuję bardzo i życzę dalszych sukcesów w szkoleniu kierowców.

Mariusz Nowicki


Przewozy pasażerskie         Wynajem autobusów         Ośrodek szkolenia kierowców         Serwis usługi motoryzacyjne         Pozostała oferta         Aktualności         Firma         Kontakt
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A.
62-510 Konin  |  ul. Zakładowa 4  |  tel. +48 63 242 20 11  |  fax. +48 63 / 242 40 82
E-mail: sekretariat@pkskonin.pl  |  Internet: www.pkskonin.pl
Biuletyn Informacji Publicznej PKS Konin S.A.